Senior Formula

Wraz z upływem lat zmienia się również zapotrzebowanie organizmu na multiwitaminy. Zachodzące zmiany fizjologiczne , a dodatkowo niezbilansowana dieta to częste problemy osób starszych. Spowolnieniu ulega ich metabolizm, a absorbowanie składników odżywczych staje się mniej efektywne. Dlatego również w takim wieku suplementacja witamin oraz składników mineralnych ma możliwość okazać się wysoce wskazana.

Po upływie 50 r.ż. stymulatory zwiększające zapotrzebowanie organizmu na multiwitaminy , a oprócz tego składniki mineralne zaczynają się mnożyć. Dzieje się tak przede wszystkim ze względu na istotne fizjologiczne zmiany, pojawiające się wraz z upływem lat. Przemiana materii staje się wolniejsza, a wchłanianie składników odżywczych jest mniej efektywne.

Zmienia się również rytm życia. Produkt Senior Formula jest zalecany głównie osobom, których dieta nie jest całkowicie prawidłowo zbilansowana, jak również tym, którzy posiadają zwiększoną funkcjonowanie fizyczną. Palenie papierosów, picie kawy w dużych ilościach, stres, wzmożony wysiłek umysłowo-fizyczny, jak i różnorodne niekorzystne zmiany środowiskowe przeważnie prowadzą do zwiększenia potrzeb na witaminy i składniki mineralne. Produkt Senior Formula wykorzystywany jest wyjątkowo dla ludzi powyżej 50. roku życia. Składniki aktywne wpływają na utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia organizmu oraz właściwego przebiegu procesów fizjologicznych. Oprócz witamin i składników mineralnych, produkt zawiera również inne korzystnie działające składniki roślinne, jak przykładowo. liść miłorzębu japońskiego. Miłorząb japoński to gatunek drzewa istniejącego na świata już od 200 milionów lat, a więc można je uznać za ,wiecznie żywą skamieniałość”.

Suplement dla seniora – Senior Formula!
Badania naukowe potwierdzają szerokie spektrum pożądanych właściwości miłorzębu japońskiego, m.in. funkcjonowanie antyoksydacyjne. Dzięki zawartości flawonoidów wspiera również prawidłowe czynność układu krążenia i wymianę krwi, zwiększając natlenienie i odżywienie komórek, co zapewnia większą sprawność fizyczno-umysłową. Inne składniki preparatu to luteina , a oprócz tego ekstrakt z winorośli, posiadające właściwości antyoksydacyjne. Z tego względu uczestniczą w hamowaniu szkodliwych procesów utleniania, zachodzących w organizmie.

 

Author: Bartosz Kler

Dodaj komentarz